0 סל קניות

מכולת אסיאתית 

    OOnLinee מוצרי מזון וקולטורה אסיאתיים

מבצע אצה: 25% הנחה על סוגי אצות נורי שבמבצע
מבצע אורז: 25% על סוגי האורז לסושי שבמבצע

ניתן להגיע לחנות ולרכוש משם ישירות

החנות ברח' מוהליבר 16 בפ"ת

 
שעות פתיחה
א'-ה': 12:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:30
לכל שאלה, נא להתקשר לטל: 050-6000612
מוצרים לסושי

 

מוצרים להכנת סושי הינם חיוניים והכרחיים ביותר!


סושי הוא, ללא ספק, אחד מן המאכלים הפופולאריים והאהובים ביותר בעולם. בפועל, הפופולאריות למאכל הסושי כל כך גבוהה, עד כדי כך שיותר ויותר אנשים מכינים סושי במסגרת של מטבח הבית, במהלך הפסקת הצהריים בעבודה, בעבור אירוח במתכונת כזו או אחרת ועוד. יחד עם זאת, הכנת סושי איכותית, יעילה וטעימה צריכה וחייבת להיעשות אך ורק באמצעות מוצרים להכנת סושי איכותיים, ייעודיים ומובהקים. בפועל, כאשר אומרים מוצרים להכנת סושי, הכוונה הינה בעיקר למוצרים כדלקמן: אורז סושי / חומץ / אצות נורי ומחצלת במבוק.כל מה שצריך לדעת על אורז סושי, חומץ, אצות נורי ועוד


עכשיו, לאחר שהסברנו על החשיבות החיונית והגדולה של מוצרים להכנת סושי בעבור תהליך הכנת הסושי, נסביר ונספר אודות כל אחד ואחד ממוצרים אלו, ונתחיל עם אורז הסושי. ובכן, כאשר אומרים אורז סושי, הכוונה הינה לאורז ככל אורז אחר, אבל אורז עגול אשר 'הומצא' במיוחד בעבור הסושי.


עכשיו, נמשיך עם חומץ הסושי. חומץ זה הינו חומץ מתוק אשר מעניק לסושי את הטעם המיוחד שלו. בנוסף, אצות נורי הינן דפי אצות אשר מהן מכינים את הסושי, ואילו מחצלת במבוק הינה 'קרש החיתוך' אשר עליה מכינים בפועל את הסושי. מבחינת הזמינות של כל אותם מוצרים להכנת סושי, ניתן לרכוש אותם בכל סופר – מרקט, דראגסטור, ובעיקר כאן באתר האינטרנט.

 Chili Baby - מכולת אסייתית אשר מוכרת מוצרים להכנת סושי!


אתר Chili Baby 'נולד' כתוצאה מן הדרישה ההולכת וגוברת בשוק עבור מוצרים להכנת סושי, וזאת בין אם למען הכנה ביתית ובין אם למען הכנה מסחרית. לכן, במסגרת האתר ניתן למצוא ולרכוש את כל המוצרים הדרושים והאיכותיים ביותר, מוצרים נלווים, כלי הכנה ועוד.

 

לחץ כאן למרכיבים לארוחת סושי