0 סל קניות

מכולת אסיאתית 

    OOnLinee מוצרי מזון וקולטורה אסיאתיים

מבצע אצה: 25% הנחה על סוגי אצות נורי שבמבצע
מבצע אורז: 25% על סוגי האורז לסושי שבמבצע

ניתן להגיע לחנות ולרכוש משם ישירות

החנות ברח' מוהליבר 16 בפ"ת

 
שעות פתיחה
א'-ה': 12:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:30
לכל שאלה, נא להתקשר לטל: 050-6000612
אוכל אסייאתי

 

אוכל אסיאתי – יש טעם לאכול!


מבין כל סוגי האוכל הקיימים (וקיימים לא מעט, ביניהם הצרפתי, האיטלקי, הים – תיכוני ועוד), אוכל אסיאתי נחשב לאחד מסוגי האוכל והמטבחים הייחודי ביותר. מבחינת תזונה, אוכל אסיאתי מבוסס בעיקרו על אורז ואטריות. בנוסף, הכנה של האוכל האסיאתי מושתתת ומבוססת על שיטות הכנה כמו 'הקפצה', טיגון עמוק, אידוי ועוד.


המרכיבים הייחודיים


כמו כן, מבחינת כל מה שנוגע למצרכים ומרכיבים, המטבח האסיאתי עושה שימוש בעיקר בדגים ופירות ים (מעט בשר), אורז, אטריות, סויה והרבה, אבל הרבה מאוד ירקות. בנוסף, אוכל אסיאתי, וזאת בניגוד גמור לאוכל מסוגים אחרים, מאופיין בעיקר במאכלים טעימים ובריאים כמו אטריות על פי מתכונים מסוגים שונים, סושי, מרקים, הכנת דגים ופירות ים ברטבים מסוגים שונים, מגוון עצום של מרקים כמו מרק בקר וקוקוס, מרק חמוץ חריף ועוד.


Chili Baby בשבילכם


יחד עם זאת, על מנת ליהנות מכל המאכלים הטעימים והבריאים האמורים, יש להכיר (ולהחזיק מראש) בכל המוצרים והמרכיבים הנדרשים בעבור הכנת אוכל אסיאתי. בין כל אותם מוצרים ומרכיבים ניתן למצוא אטריות מסוגים שונים, אצות וואקמה, אבקת ווסאבי ועוד ועוד. בנוסף, את כל (אבל כל) המוצרים והמרכיבים תוכלו למצוא באתר של Chili Baby, אתר אשר מקדיש את כל כולו לתחום של אוכל אסיאתי.